Archery Tag Dick Hunt
Archery Tag Dick Hunt in Scheveningen
Speel Archery Tag Dick Hunt tijdens jullie vrijgezellenfeest op het strand. Jullie gaan met pijl, boog en masker de strijd aan tussen opblaasbare bunkers en legernetten. Daarbij krijgt het spel een extra wending door Dick, de deelnemer in het opvallende kostuum.
De activiteit duurt anderhalf uur en is te boeken vanaf acht personen. De prijs ligt tussen €20 en €30 per persoon, inclusief btw. Het precieze tarief hangt af van de groepsgrootte.
Ronde één: samenwerken in teams
Na het startsein verzamelen jullie pijlen in de safety zone. Daarna zoeken jullie dekking achter de bunkers. Vanuit het veld proberen jullie de tegenstanders en targets te raken.
Werk samen met je team en houd het speelveld in de gaten. Raak je alle tegenstanders of alle targets? Dan wint jullie team deze ronde.
Ronde twee: ieder voor zich
Vervolgens verdwijnen de teams. Nu speelt iedereen voor zichzelf en moet je zelf bepalen wie je vertrouwt. Daardoor verandert ook de tactiek.
Misschien werk je even samen met een andere deelnemer. Maar uiteindelijk wil iedereen zelf winnen. Let dus goed op wat er om je heen gebeurt.
Ronde drie: Dick komt het veld op
In de derde ronde verschijnt Dick in een piemelkostuum op het veld. Jullie kiezen vooraf of de vrijgezel of een begeleider die rol krijgt. Daarna proberen de andere spelers Dick te raken en het veld uit te spelen.
Bij deze ronde zijn shotjes onderdeel van het arrangement. Volg tijdens alle rondes de uitleg en aanwijzingen van de begeleiding.
Een bonusronde met een prijs
Na de gewone rondes kan er een bonusronde volgen. Daarbij is een appel op het kostuum het doelwit. Lukt de opdracht? Dan kun je een fles prosecco of een magnumfles bier winnen.
Dit is inbegrepen
- Anderhalf uur Archery Tag Dick Hunt.
- Een Dick-kostuum, voor de vrijgezel of een begeleider.
- Shotjes.
- Een fles prosecco of een magnumfles bier als prijs.
Een tweede activiteit en barbecue toevoegen
Combineer het spel bijvoorbeeld met Naughty Cocktails of een andere strandactiviteit. Ook een barbecue op het strand is mogelijk. Bij een combinatiearrangement noemt de aanbieder een mini-fotoshoot en korting.
De mini-fotoshoot heeft volgens het aanbod een waarde van €100. Er zijn verschillende thema’s met kleding en accessoires, waaronder een beautyshoot of een grappige shoot met de vrijgezel. Vraag vooraf welke combinatie bij jullie groep past.
Vraag jullie vrijgezellenfeest aan
Vul het formulier in met jullie datum en het aantal deelnemers. Geef daarnaast door wie het kostuum draagt en of jullie een combinatiearrangement willen. De aanbieder bespreekt vervolgens het programma en de prijs.
Mail mij vrijblijvend een offerte
- Bespaar tijd, vraag vandaag direct aan
- Geheel vrijblijvend
- Snelcheck of datum nog beschikbaar is
- Prijsgarantie met altijd scherpste prijs
- Binnen 2 werkdagen offerte in de mailbox
Vrijgezellenfeest.nl werkt samen met zorgvuldig geselecteerde partners met positieve beoordelingen en ontvangt duizenden aanvragen per jaar. Vrijgezellenfeest.nl is geen organisator. Het formulier sturen wij rechtstreeks naar het uitvoerende evenementenbureau die je dan binnen 2 werkdagen direct informeert. Wel zo makkelijk.
Ter bescherming van de privacy verloopt het mailcontact via onze server en schermen wij e-mailadresssen af. Jouw e-mailadres is bij ons veilig. We verkopen het niet door en lenen het niet uit, ook niet voor heel even.